Harmony Caps Activlab Pharma to produkt stosowany w sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania na składniki preparatu, w tym trzy aminokwasy egzogenne (fenyloalanina, tyrozyna, tryptofan) oraz witaminy z grupy B i inozytol.
Witaminy z grupy B (niacyna, B6, biotyna, B12) pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
Kwas foliowy przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Ekstrakt z szafranu (Crocus sativus L.) przyczynia się do zachowania równowagi emocjonalnej, pomaga w odprężeniu oraz w utrzymaniu pozytywnego nastroju. Wspiera również naturalny relaks.
Ekstrakt z ziela dziurawca (Hypericum perforatum L.) przyczynia się do poprawy nastroju.
Informacja żywieniowa:
Dzienna porcja 1 kapsułka
Ekstrakt z Hypericum perforatum 30 mg
w tym hyperycyna 0,09 mg
Ekstrakt z Crocus sativus 30 mg
L-tryptofan 100 mg
L-fenyloalanina 100 mg
L-tyrozyna 100 mg
Inozytol 100 mg
Witamina D 25 mcg (500%)
Niacyna 32 mg (200%)
Witamina B6 2,8 mg (200%)
Kwas foliowy 400 mcg (200%)
Witamina B12 5 mcg (200%)
Biotyna 100 mcg (200%)
Żelazo 14 mg (100%)
Cynk 10 mg (100%)
Miedź 1 mg (100%)
Selen 55 mcg (100%)
Jod 150 mcg (100%*)
*% referencyjnej wartości spożycia
Zalecana dzienna porcja:
1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważny jest zróżnicowany i zrównoważony sposóby żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami i obsługujące maszyny. Preparatu nie należy łączyć z innymi środkami o właściwościach uspokajających i/lub nasennych. W okresie ciąży i karmienia piersią stosowanie należy omówić z lekarzem. W przypadku jednoczesnego stosowania leków przeciwdepresyjnych należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj