CZOŁÓWKA BLACK DIAMOND ASTRO 300-R
❓ Szukasz praktycznej i wytrzymałej latarki czołowej? Kompaktowa, lekka, wygodna i do tego w pełni ładowalna latarka Black Diamond z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
❗ Idealna latarka dla poszukiwacza przygód, który potrzebuje prostą i wygodną latarkę czołową z pojedynczym obiektywem i przełącznikiem, ale jednocześnie ceni sobie możliwość ładowania i utrzymywania latarki w pełnej gotowości do pracy. Silne oświetlenie o mocy 300 lumenów pozwoli na korzystanie z latarki w każdych warunkach. Mocna bateria o sile 1500 mAh Li-Ion gwarantuje długą żywotność. Opaska czołówki wykonana z recyklingowanego materiału REPREVE opatentowanego przez firmę Black Diamond.
❗ Czołówki z serii R można ładować z wielu źródeł: gniazdo samochodowe, przenośne ładowarki (powerbank), panele słoneczne czy klasyczne zasilanie. Dzięki dołączonemu w zestawie kablowi Micro-USB używanie latarek Black Diamond nigdy nie było tak wygodne.
Funkcjonalność:
- wodoodporność - IPX4 - przetestowana w kierunku działania przy opadach deszczu i śniegu pod każdym kątem ustawienia czołówki,
- cyfrowa blokada - zabezpiecza przed przypadkowym włączeniem czołówki, gdy jest ona przechowywana w opakowaniu, kieszeni czy plecaku,
- pamięć ustawień - funkcja świecenia umożliwia włączanie i wyłączanie czołówki bez przywracania ustawień fabrycznych,
- bateria - sześciopoziomowy miernik zużycia baterii z 3 diodami LED.
Specyfikacja:
- moc - 300 lm,
- światła - białe,
- tryby - stroboskop, ściemnianie, pełna moc,
- bateria - wbudowany akumulator 1500 mAh.
Budowa:
- REPREVE – elastyczna opaska wykonana z recyklingowych włókien REPREVE, które doskonale przylegają do głowy.
- PX Rated – wodoodporność każdej czołówki od IPX4 do IP67 zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania.
- Dual Switch User Interface – łatwy w użyciu interfejs zaprojektowany w celu uproszczenia korzystania z czołówki z łatwym włączaniem i wyłączaniem, a także z przełącznikiem pomiędzy soczewkami.
- Compact Design – nowa seria czołówek to o 30 % smuklejsze wykonanie.
- Wieloaspektowa technologia soczewek o wysokiej wydajności optycznej.
- Rechargeable – zintegrowana bateria Li-Ion z możliwością ładowania Micro-USB (kabel USB w komplecie).